Nowoczesna klinika stomatologiczna w Katowicach – Citistom

Nowocześnie zarządzana placówka stomatologiczna w Katowicach – Citistom wykonuje sporo usług stomatologicznych, z dowolnych dyscyplin. W miejscu tym świadczony jest pełen zakres usług prywatnej praktyki stomatologicznej a także w ramach kontraktu Narodowego Funduszu Zdrowia. Jeżeli pacjenta zainteresuje korona porcelanowa to w gabinecie może liczyć też na leczenie jakie ma za zadanie nałożenie korony. Porcelanowa korona zęba jest wybraną z metod uzupełnienia częściowych lub całościowych ubytków w uzębieniu. Jest to technika kosztowna, aczkolwiek daje idealne efekty.

Zrobione z porcelany korony zaliczają się do trwałych, prezentują się nad wyraz naturalnie oraz gwarantują klientom najwyższy komfort. Korona protetyczna może zastąpić cały ząb lub tylko jego część. Przykładowo, gdy ząb jest przebarwiony albo jest ukruszony, koronę zakłada się na pozostałą część zęba własnego pacjenta. Jeśli chodzi o całościową utratę zęba, korona jest wtedy umocowana na implancie. Zależnie od materiału z jakiego wykonany jest implant, korony podzielone są na: mocowane na metalu a także przymocowane na cyrkonie. Barwę korony dobiera się do barwy zębów naturalnych, przy pomocy wzornika kolorów.

W rezultacie prezentują się one potem jak naturalne uzębienie pacjenta. W gabinecie wykwalifikowani dentyści korzystają z najnowszych technologii leczenia, by móc pomagać pacjentom z brakiem uzębienia. Specjaliści mają bogatą wiedzę z zakresu implantologii, a wszystkie świadczenia są bezbolesne. Chorzy mają świadomość, że w centrum stomatologicznym będą poddawani leczeniu w komfortowych warunkach.

W czasie pierwszej konsultacji stomatolog ustali indywidualny plan leczenia. Dopiero po akceptacji ze strony pacjenta rozpoczyna się leczenie. Decydując się na rozpoczęcie leczenia w Citistom, wie się o tym, że podejmuje się dobrą decyzję. Dentyści posiadają sporą wiedzę i stale się kształcą. To znaczy, że pacjenci mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ wdrażane są reguły jakie mają za zadanie zachować pełną sterylizację i oddziaływać na wygodę pacjenta.