Rzetelne wykonywanie testu prenatalnego NIFTY PLUS BY GENEPLANET

Opcje, jakie przynosi test prenatalny NIFTY Plus są wszechstronne. Badanie to umożliwia wykryć szeroką gamę zaburzeń oraz nieprawidłowości płodu już od 10 tygodnia ciąży. Badanie to wlicza się do nad wyraz dokładnych, dlatego jego wykrywalność wyznacza się na poziomie 99%. W centrum medycznym Blumedica test nifty poznań udostępniony jest w 3 formach: BASIC, STANDARD a także PLUS. Różnią się one między sobą obszarem wykrytych wad. W zależności od tego, jakie badanie jest zrobione, na takie także zaburzenia będzie wskazywać. Ich dokładny opis znajduje się na witrynie internetowej.

Test prenatalny NIFTY doceniany jest za precyzję pomiaru oraz za to, że jest wszechstronny i nieinwazyjny. To badanie genetyczne rekomendowane jest przyszłym mamom, a zwłaszcza tym, które mają 35 lat i więcej, jeśli badanie przesiewowe ukazało u nich duże niebezpieczeństwo powstania aneuploidii, a także u takich kobiet które miały potwierdzone zaburzenia chromosomów u siebie lub w rodzinie. Dobrze będzie mieć pojęcie o tym, że zaburzenia genetyczne mogą wystąpić w każdej ciąży.

Z tego względu też podany test jest zalecany wszystkim kobietom, niezależnie od wieku i ryzyka genetycznego. Każda przyszła mama, która ma pytania co do testu może kontaktować się z obsługą placówki a także zapisać na wizytę. Cennik za test opublikowany jest na stronie www. Badanie jakim jest test NIFTY zazwyczaj wywołuje stres u pacjentki, aczkolwiek w chwili gdy będzie ona pod opieką Blumedica, będzie miała powody tylko do usatysfakcjonowania. Centrum z Poznania ma specjalizację w prowadzeniu ciąży, także takich z ryzykiem. Kompleksowa pomoc położnicza wynika z tego, że ginekolodzy stale podwyższają kwalifikacje.

Badania genetyczne dla kobiet ciężarnych są wykonywane precyzyjnie, a kobiety, które w nich biorą udział mają pewność, że będą doskonale zaopiekowane. Informacje na temat testu a także informacje organizacyjne podane są na stronie placówki.